Як обирати розмальовки для дітей

Якщо ви вже стоїте перед вибором розмальовки для дітей 3-4 роки, то, напевно, знаєте про користь і любов хлопців до цього заняття. Вашому малюкові обов'язково сподобається прикрашати, адже в кожній дитині є творчий потенціал, який, якщо його правильно розвивати, може перерости в любов до мистецтва, творчу професію або навіть покликання всього життя.

Не знаєте як правильно підібрати розмальовки для дітей 3-4 роки? Не турбуйтеся. Перед таким величезним вибором, який представлений сьогодні, легко розгубитися. Є кілька основних критеріїв, орієнтуючись на які ви не помилитеся і зробите правильний вибір.

1. Інтереси та захоплення дитини.

Самим основним і, мабуть, головним критерієм, є інтереси і схильності вашого малюка. Батьки, як ніхто інший, знають які мультфільми та казки любить їх дитина. Хлопчакам зазвичай подобається всіляка транспортна тематика: машини, мотоцикли, літаки, пароплави, а також популярні герої мультфільмів. Девченки люблять розмальовки для дітей на різні дівочі тематики: ляльки, принцеси, красиві наряди і зачіски. Але не варто при виборі суворо дотримуватися поділу за статевою ознакою. Адже, не секрет, що багато дівчатка із задоволенням грають з улюбленою машинкою, а хлопчики з любов'ю доглядають, годують і купають пупсів. Тому геть забобони, розвиваємо дітей всебічно!

2. Вік дитини.

Другим важливим критерієм вибору розмальовки для дітей 3-4 роки є вік малюка. Буває, що розмальовки для самих маленьких занадто захаращені різними дрібними деталями, це ускладнює заняття для малюка і він швидко втрачає інтерес. Тому для таких карапузів слід вибирати розмальовки з зазначенням віку від 2 років, з великими малюнками. Це дасть можливість дитині бути більш впевненим у собі, а творчий процес буде більш приємним. А ось до 3 років дітям вже з легкістю вдається вільно володіти олівцем або фломастером, а картинки вони вже сприймають як цілісні образи, до яких потрібно тільки додати фарб. Вони намагаються діяти строго в межах контуру, в точності повторюючи вигини і тонкощі малюнка. Також при виборі рівня складності розмальовок звертайте увагу на додаткові завдання, вони повинні бути цікаві дитині, бути йому під силу, а не ставити його в скрутне становище.

Всі діти люблять малювати — це факт. Приходить час, коли вони малюють на всьому, що їм трапляється під руку — на папері, шпалерах, статтю і навіть на собі. Покажіть дитині, як за допомогою розмальовки онлайн зробити малювання і прикрашення захоплюючою і веселою грою, в процесі якої, можливо, і ви відкриєте нові грані своїх взаємин з малюком.

17.01.2015

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!